Mini Olimpiada Przedszkolaka – VI Edycja

„Z Olimpiady na Olimpiadę"


Link do pełnej galerii

W Zespole Szkół Sportowych, w dniach 24-26 października 2023 roku, odbędzie się wydarzenie, które z pewnością zostanie w pamięci młodych uczestników na długo. VI Edycja Projektu Mini Olimpiada Przedszkolaka, która odbędzie się pod hasłem "Z Olimpiady na Olimpiadę", jest organizowana przez Fundację FRUMIS, INoKF oraz Przedszkole nr 16. To nie jest tylko sportowe wydarzenie; to prawdziwa podróż w świat marzeń, ambicji i nieograniczonych możliwości, uśmiechu i mnóstwa dobrej zabawy.

Chcemy, aby projekt „Mini Olimpiada Przedszkolaka” był nie tylko początkiem, ale i iskrą! Iskrą, która zainicjuje drogę pełną realizacji marzeń, pierwszych wrażeń, niesamowitej motywacji, wyznaczania celów i ich osiągania! Kto wie, może to właśnie tu zacznie się droga na Olimpiadę, tak jak dla naszych gości specjalnych - zawodniczek Klubu PGE RYSICE !!!

Sport to nie tylko rywalizacja; to także przyjaźń, empatia i zrozumienie. Dzieci uczą się tu, jak ważne jest, aby wspierać się nawzajem, jak radzić sobie z porażką i jak cieszyć się z sukcesu kolegów i koleżanek w trakcie ćwiczeń i zabaw jakie przygotowaliśmy. Chcemy, aby każde dziecko poczuło, że jest wyjątkowe i że ma w sobie coś, co może zmienić świat na lepsze. Dlatego też każdy uczestnik otrzyma medal - nie za miejsce na podium, ale za odwagę, za chęć rywalizacji i za to, że jest sobą. Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie silnej, zintegrowanej społeczności, niż wspólne dążenie do celu. Patronat prezydenta miasta i współpraca z lokalnymi klubami sportowymi, w tym z Klubem PGE RYSICE, sprawiają, że to wydarzenie staje się prawdziwym świętem dla całego Rzeszowa. 

Nie chodzi tu tylko o zdrowie i kondycję. Chodzi o radość, którą daje bieg, o dreszczyk emocji, kiedy udaje się zdobyć punkt dla drużyny, o poczucie spełnienia i dumy, kiedy uda się przełamać własne ograniczenia. „Mini Olimpiada Przedszkolaka” to więcej niż inwestycja w zdrowie i rozwój młodego pokolenia. To inwestycja w przyszłość, w świat, w którym marzenia stają się rzeczywistością!

Dlaczego to takie ważne?

1. To więcej niż sport: To inwestycja w przyszłość, w świat, w którym marzenia stają się rzeczywistością!

2. To więcej niż rywalizacja: To nauka empatii, współpracy i radzenia sobie z porażką.

3. To więcej niż zabawa: To początek drogi pełnej realizacji marzeń, niesamowitej motywacji i wyznaczania celów.


Jak możesz pomóc?

Wszystko to jest możliwe dzięki wsparciu osób takich jak Ty. Wykup cegiełkę wspierającą Fundację FRUMIS i stań się częścią tej magicznej podróży. Każda cegiełka, każda złotówka, ma ogromne znaczenie. Wybierz cegiełkę o wartości od 10 zł do 500 zł i zainwestuj w przyszłość naszych dzieci. Dzięki Twojemu wsparciu, możemy razem zrobić coś wielkiego. Niech ta VI Edycja Mini Olimpiady Przedszkolaka będzie najbardziej niezapomnianą do tej pory!

Z Olimpiady na Olimpiadę - razem zmieniamy świat!

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6


Załączniki do pobrania