Warsztaty Szkoleniowe

Dobry warsztat to praktyczna aktywność uczestników na poziomie 70%-90% czasu trwania działania. To autentyczna nauka umiejętności poprzez aktywne ćwiczenie. Nasze warsztaty to możliwość nauczenia się umiejętności społecznych (komunikacja, motywacja współpraca czy kreatywność), które pomogą zmienić twoje lekcje w ciekawe zajęcia. Ale także pomogą Tobie w panowaniu nad grupą i nie tylko …

 

Czym są umiejętności społeczne?

To nic innego jak zachowania będące przejawem akceptowalnych społecznie norm, na którą składają się jeszcze wiedza i zrozumienie drugiego człowieka. Umiejętności społeczne wiążą się również z charakterem np. wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka, otwartością i mogą mieć także wpływ na życie osobiste, zdrowie psychiczne i fizyczne.

Na czym polega nauka umiejętności na naszych warsztatach?

Na ćwiczeniu prawidłowych działań w określanych sytuacjach w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów. Wykorzystujemy do tego szeroko rozumianą aktywność fizyczną w tym gry i zabawy a także narzędzia oraz rozwiązania pochodzące z psychologii i coachingu.. Wszystkie warsztaty szkoleniowe oparte są o Cykl KOLBA o model SEL i nowoczesną psychopedagogikę.

Adresaci warsztatów

Nasze warsztaty kierujemy do nauczyli zajmującymi się nauczaniem wczesnoszkolnym oraz nauczycielom wychowania fizycznego na każdym poziomie edukacji. Działania kierowane są również do trenerów i instruktorów sportu, którzy na co dzień prowadzą zajęcia sportowe w szkołach, szkołach sportowych, SMS, klubach sportowych.Wspomagając młodego człowieka w nauczaniu umiejętności i kompetencji społecznych uruchomiliśmy również cykl warsztatów szkoleniowych przeznaczonych dla rodziców. Zdaniem spotkań jest poszerzenie wiedzy rodzica w odniesieniu do wspierania dziecka w budowaniu jego pewności siebie, rozwijaniu umiejętności podejmowania decyzji czy skutecznym komunikowaniu się. Na warsztatach oprócz wiedzy dajemy praktyczne rozwiązania tzw. dobre praktyki, które wypracowaliśmy na podstawie wiedzy i doświadczenia naszych wykładowców

Czego się dowiesz ?

Nasze warsztaty składają się z modułów, na których doświadczysz wiedzy w praktyce bez teoretyzowania a w zamian za refleksje, wnioski i praktyczne rozwiązania, które można wdrożyć już po zakończonych warsztatach. Nasze warsztaty zostały podzielona na MODUŁY a każdy z nich to ponad 4 godziny doświadczeń, wiedzy i odczuć. Łącznie w całym cyklu to ponad 20 godzin warsztatowych i możliwości konsultacji. Dodatkowo z każdych warsztatów otrzymasz materiały szkoleniowe pełne wiedzy, praktycznych rozwiązań oraz narzędzi gotowych do wdrażania już w kolejnym dniu po warsztatach.

 

loading...

CYKL WARSZTATÓW

cegielki
cegielki