MAŁE MIASTO KAMIEŃ


Link do ankiety (03-16-06-2024)

Ankieta dla Wolontariuszy

Hej! Chcecie zobaczyć, jak wygląda dorosłe życie przez zabawę? "Małe Miasto Kamień" to idealna okazja dla dzieci w wieku 8-12 lat, by wejść w świat dorosłych, odkrywając ekonomię, pracę i zarządzanie pieniędzmi. W dniach 1-5 lipca 2024, w przestrzeni pełnej kreatywności, młodzi uczestnicy będą mogli stać się na chwilę fryzjerami, kucharzami czy inżynierami. Każdy dzień w "Małym Mieście" to nowa przygoda i nowe wyzwania, które uczą, jak ważne są odpowiedzialność i samodzielność.

Dzieci będą pracować w prawdziwych "małomiasteczkowych" warunkach, poznając różne profesje dzięki warsztatom prowadzonym przez lokalnych przedsiębiorców. Dodatkowo, dzięki grze ekonomicznej, będą miały okazję zarządzać "Sokołami" – lokalną walutą, co pomoże im zrozumieć wartość pieniądza i pracy. Nasz projekt kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności społecznych, takich jak komunikacja i współpraca, co jest niezwykle ważne w życiu każdego człowieka.

Co więcej, program wzbogacony jest o zajęcia z robotyki i ekologii, gdzie dzieci nie tylko uczą się nowych technologii, ale także dbania o naszą planetę. A wszystko to w formie zabawy i gier, które integrują i uczą jednocześnie.

Chcemy, by "Małe Miasto Kamień" było czymś więcej niż zwykłą półkolonią. To miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a także nauczyć się, jak ważne są odpowiedzialność i umiejętność planowania. To tu dzieci przejmują kontrolę, decydując o rozwoju swojego miasta, co jest nie tylko świetną zabawą, ale również cenną lekcją demokracji i obywatelskości.

Projekt jest całkowicie bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma pełne wyżywienie, gwarantujące energię przez cały dzień pełen atrakcji. Nasza inicjatywa wspierana jest przez lokalne instytucje i przedsiębiorstwa, co pozwala nam oferować program najwyższej jakości.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie Wasze dziecko będzie mogło bezpiecznie eksplorować świat dorosłych, zdobyć nowe umiejętności i spędzić czas w kreatywny sposób, "Małe Miasto Kamień" jest idealnym wyborem. Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona, więc nie przegapcie tej wyjątkowej przygody. Zapraszamy do wspólnego tworzenia niezapomnianych wspomnień, które będą miały realny wpływ na przyszłość naszych dzieci!

Załączniki do Pobrania:

  1. Regulamin Projektu
  2. Karta Kwalifikacyjna
  3. Załączniki 1,2,3,5